AGNIESZKA BROWARSKA

Cześć tu Agnieszka Browarska,

cieszę się, że tu trafiłeś/aś. Jest to miejsce, w którym chcę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem oraz pomysłami na spędzanie czasu z dziećmi. Znajdziecie tutaj teorię i praktykę dotyczącą rozwoju i żywienia dzieci. Zobaczycie jak w prosty i ciekawy sposób, przez zabawę poznawać z dziećmi świat.

Prywatnie jestem mama dwóch chłopców. Z zawodu lekarzem w trakcie specjalizacji z pediatrii i  Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym oraz Prezesem Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM. Ciągle dokształcam się uczestnicząc w kursach, szkoleniach i wykładach zarówno w kraju, jaki i za granicą.

Maluchy to moja pasja. Ich postrzeganie świata i rozwój jest wyjątkowy. Wspieranie dzieci, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijały to mój cel. Z tego powodu powstał mój blog  i projekt #specjaliscidzieciom. Chce się w nim dzielić pomysłami, jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem i wspierać jego naturalny rozwój. Mobilizować rodziców i podsyłać im pomysły co zrobić, aby codzienność nabrała barw. Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Dodało mi skrzydeł. Pozwoliło dalej rozwijać się w kierunku, który mnie zawsze fascynował.

Co u mnie znajdziesz?

Treści tutaj dostępne mają na celu wesprzeć opiekunów. Dać wskazówki, aby mogli świadomie podejmować najlepsze w danym momencie decyzje dla ich dziecka i całej rodziny. Artykuły na blogu to rzetelna wiedza oparta na literaturze naukowej.

Jestem współautorką książki – RODZICU, POZNAJ MNIE oraz e-booka autoagresja u dzieci 0-6 lat i autorką e-booka o karmieniu butelką

Razem z @wczesnaedukacjablog prowadziłyśmy akcję pod nazwą #diykreatywnepiatki        w trakcie, której wspólnie z innymi uczestnikami wyzwania mierzyliśmy się z różnymi tematami podczas zabawa z dziećmi.

Znajdziesz mnie również na facebooku i instagramie .

Zapraszam Cię na live dotyczący KOLKI NIEMOWLĘCEJ.

Link do nagrania znajdziesz tutaj

Dzięki współpracy z Centrum Nauki o Laktacji moje artykuły  znajdziecie również u nich:

Centrum Nauki o Laktacji Korelacja między karmieniem piersią a sprawnością fizyczną dzieci

Centrum Nauki o Laktacji – Wpływ stresu, lęku okołoporodowego na karmienie piersią

Centrum Nauki o Laktacji – Pozytywny wpływ karmienia piersią na rozwój dziecka, lęk i depresję poporodową

Centrum Nauki o Laktacji – Mleko kobiece vs SARS CoV-2

Centrum Nauki o Laktacji – Jakie czynniki rodzinne wpływają na długość wyłącznego karmienia piersią?

Centrum Nauki o Laktacji – Czy ojciec (partner) może mieć rzeczywisty wpływ na sukces w karmieniu piersią?

Medycyna praktyczna – PEDIATRIA 2021/03 maj-czerwiec ISSN15072134 Nr katalogowy: 90847  ,,Ocena skuteczności karmienia piersią. Kiedy, jak i dlaczego należy to robić?” dr n. med. Magdalena Nehring-Gugulska, dr n. med. Monika Żukowska-Rubik, lek. Agnieszka Browarska

Radio Wrocław audycja Wieczór zDolnego Śląska: ,,Co mówi do nas noworodek, gdy płacze? Tak, tak – mówi, bo to dziecięca mowa. O przetłumaczenie tego i kilku innych sposobów komunikacji noworodków na język ludzki poprosiliśmy dwie panie.

OMÓWIENIE NOWYCH ZASAD ŻYWIENIA ZDROWYCH NIEMOWLĄT
2021

Opr. lek. Agnieszka Browarska, dr n. med. Magdalena NehringGugulska

[smartslider3 slider="5"]