AGNIESZKA BROWARSKA

Cześć tu Agnieszka Browarska,

cieszę się, że tu trafiłeś/aś. Jest to miejsce, w którym chcę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem oraz pomysłami na spędzanie czasu z dziećmi. Znajdziecie tutaj teorię i praktykę dotyczącą rozwoju i żywienia dzieci. Zobaczycie jak w prosty i ciekawy sposób, przez zabawę poznawać z dziećmi świat.

Prywatnie jestem mama dwóch chłopców. Z zawodu lekarzem specjalizującym się w rozwoju i żywieniu dzieci, IBCLC – Międzynarodową Dyplomowaną Konsultantką Laktacyjną, CDL -Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, Lekarzem Certyfikowanym we Wczesnej Diagnostyce Neurorozwojowej Uszkodzeń Układu Nerwowego Niemowląt wg Vojty oraz Prezesem Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM. Jestem również mentorem zaakceptowanym przez International Board of Lactation Consultant Examiners® (IBLCE®) szkolącym przyszłych Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych (IBCLC). Jako Członkini Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych oraz Europejskiego Towarzystwa ELACTA ciągle dokształcam się uczestnicząc w kursach, szkoleniach i wykładach zarówno w kraju, jaki i za granicą.

 

Maluchy to moja pasja. Ich postrzeganie świata i rozwój jest wyjątkowy. Wspieranie dzieci, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijały to mój cel. Z tego powodu powstał mój blog  i projekt #specjaliscidzieciom. Chce się w nim dzielić pomysłami, jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem i wspierać jego naturalny rozwój. Mobilizować rodziców i podsyłać im pomysły co zrobić, aby codzienność nabrała barw. Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Dodało mi skrzydeł. Pozwoliło dalej rozwijać się w kierunku, który mnie zawsze fascynował.

Co u mnie znajdziesz?

Treści tutaj dostępne mają na celu wesprzeć opiekunów. Dać wskazówki, aby mogli świadomie podejmować najlepsze w danym momencie decyzje dla ich dziecka i całej rodziny. Artykuły na blogu to rzetelna wiedza oparta na literaturze naukowej.

Jestem współautorką książki – RODZICU, POZNAJ MNIE oraz e-booka autoagresja u dzieci 0-6 lat i autorką e-booka o karmieniu butelką.

Jako Praktyka Lekarska Agnieszka Browarska zostałam wpisana do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów przez Dolnośląską Izbę Lekarską. Wszystkie informacje na temat szkoleń znajdziecie tutaj: https://sklep.lekarskimokiem.pl/

Od 1 listopada 2023 jako Praktyka Lekarska Agnieszka Browarska jestem zarejestrowana jako długoterminowy dostawca punktów CERPs.

Razem z @hafija, @laktacuta, @agnieszka.ptak , @jeszczeblizej @neurologopeda_w_poznaniu działamy razem by edukować rodziców jak i specjalistów w kwestiach rozwoju i żywienia najmniejszych dzieci.

Znajdziesz mnie również na facebooku i instagramie .

Zapraszam Cię na live dotyczący KOLKI NIEMOWLĘCEJ oraz rozmowy o pozycjonowaniu przy karmieniu.

Link do nagrania znajdziesz tutaj.

Link do rozmowy znajdziesz tutaj.

Kurs medyczny ,,Podstawy laktacji w gabinecie lekarskim” organizowany przez Dolnośląską Izbę Lekarską

Kurs medyczny ,,FRENOTOMIA DLA PRAKTYKÓW – KWALIFIKACJA NIEMOWLĄT DO ZABIEGU” Kierownik Naukowy kursu: lek. Agnieszka Browarska, Wykładowca: dr n. med. Monika Żukowska-Rubik

Dzięki współpracy z Centrum Nauki o Laktacji moje artykuły  znajdziecie również u nich:

Centrum Nauki o Laktacji Korelacja między karmieniem piersią a sprawnością fizyczną dzieci

Centrum Nauki o Laktacji – Wpływ stresu, lęku okołoporodowego na karmienie piersią

Centrum Nauki o Laktacji – Pozytywny wpływ karmienia piersią na rozwój dziecka, lęk i depresję poporodową

Centrum Nauki o Laktacji – Mleko kobiece vs SARS CoV-2

Centrum Nauki o Laktacji – Jakie czynniki rodzinne wpływają na długość wyłącznego karmienia piersią?

Centrum Nauki o Laktacji – Czy ojciec (partner) może mieć rzeczywisty wpływ na sukces w karmieniu piersią?

Medycyna praktyczna – PEDIATRIA 2021/03 maj-czerwiec ISSN15072134 Nr katalogowy: 90847  ,,Ocena skuteczności karmienia piersią. Kiedy, jak i dlaczego należy to robić?” dr n. med. Magdalena Nehring-Gugulska, dr n. med. Monika Żukowska-Rubik, lek. Agnieszka Browarska

Radio Wrocław audycja Wieczór zDolnego Śląska: ,,Co mówi do nas noworodek, gdy płacze? Tak, tak – mówi, bo to dziecięca mowa. O przetłumaczenie tego i kilku innych sposobów komunikacji noworodków na język ludzki poprosiliśmy dwie panie.

OMÓWIENIE NOWYCH ZASAD ŻYWIENIA ZDROWYCH NIEMOWLĄT
2021

Opr. lek. Agnieszka Browarska, dr n. med. Magdalena NehringGugulska

Znak towarowy Lekarskim okiem jest chroniony prawem ochronnym pod numerem Z.529475 Zgodnie z art. 153 ust. 1 oraz art. 154 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (dalej jako p.w.p.), przez uzyskanie prawa ochronnego nabywa się prawo wyłącznego używania na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej znaku towarowego.

,

Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(1)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(2)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(16)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(4)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(5)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(6)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(7)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(8)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(9)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(10)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(11)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(12)
Kopia Kopia Kopia Orange and Blue Pastel Brushes Bakery Raffle Flyer(13)
previous arrow
next arrow

Praktyka lekarska Agnieszka Browarska Lekarskim Okiem

NIP 8952225957