Konsultacja

     Kończąc studia wiedziałam, że to dopiero początek mojej edukacji. Z każdym nowym doświadczeniem widziałam jak dużo jeszcze przede mną. Byłam i jestem dalej pewna, że aby móc pomagać jak najlepiej małym pacjentom potrzeba interdyscyplinarnego, holistycznego podejścia. Dzięki projektowi SPECJALIŚCI DZIECIOM,  współpracy z innymi specjalistami zajmującymi się zawodowo wspieraniem dzieci, wspólnej wymianie doświadczeń i wzajemnej edukacji mogę pomagać moim pacjentom i ich opiekunom zgodnie z założeniem holistycznej, całościowej opieki.

lek. Agnieszka Browarska

Międzynrodowa Dyplomowana Konsultantka Laktacyjna

Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Lekarz Certyfikowany we Wczesnej Diagnostyce Neurorozwojowej Uszkodzeń Układu Nerwowego Niemowląt wg Vojty 

Prezes Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM

Kiedy warto skorzystać z konsultacji?

     Najlepiej jeśli udałoby się nam spotkać jeszcze przed porodem. Wspólnie przygotowalibyśmy się do nowej drogi życia jaka pojawia się po narodzinach dziecka.

     Jeżeli Maluszek jest już na świecie a Ty czujesz, że potrzebujesz wsparcia to jest to dobry moment na spotkanie.

W czym mogę Wam pomóc?

     W szeroko rozumianej kwestii karmienia i trudnościami z nią związanymi niezależnie czy dziecko ma tydzień, miesiąc, pół roku czy 2 lata.

     Jeżeli potrzebujecie pomocy w stworzeniu przestrzeni przyjaznej dziecku (żywienie, prawidłowa pielęgnacja, kąpiel, sen, zabawa).

Ocenie wędzidełek, odruchów noworodkowych, prawidłowego rozwoju dziecka.

Doborze laktatora.

Doborze najbardziej odpowiedniego sposobu odciągania pokarmu.

Ocenie przyrostów masy ciała – to mój konik prowadzę w tym temacie również szkolenie dla specjalistów – tutaj

Doborze pozcyji do karmienia – pracuję zgodnie z sasadą hands off co pozwala mi na zadalną naukę pozycjonowania. Prowadzę jedyne w Polsce międzynarodowo certyfikowane szkolenie: ,,Pozycjonowanie przy karmieniu”. Więcej o tym jak pracuję dowiesz się –  tutaj

Poradzeniu sobie z poranionymi brodawkami..

Zapaleniu piersi – nauczę Cię odpowiedniego postępowania, w tym drenażu limfatycznego i kinesiotapingu, a w razie  potrzeby wystawię receptę na niezbędne leki.

Diagnostyce i leczeniu Objawu Raynauda sutków (w razie potrzeby wystawię receptę na niezbędne leki).

W odstawieniu od piersi z poszanowaniem potrzeb matki i dziecka.

Rozszerzaniu diety.

Kontynuacji karmienia piersią po powrocie do pracy.

Trudnościach ze snem dziecka.

Ocenie rozwoju psychoruchowego.

Wczesnej Diagnostyce Neurorozwojowych Uszkodzeń Układu Nerwowego  wg Vojty

Trudnościach z wypróżnianiem się dziecka.

Refluksie.

Kolkach niemowlęcych.

Dobraniem pozycji do karmienia butelką.

Nauce karmienia w tempie.

Ocenie potrzeby dokarmiania dziecka.

Doborze sposobu dokarmiania dziecka.

W zakresie dokarmiania również prowadzę szkolenia dla specjalistów – tutaj

                                                                                    

 
 
 
Na konsultację online trafiłam z polecenia lokalnej doradczyni laktacyjnej. Mój problem związany z karmieniem był bardziej złożony i gdy okazało się, że za ból w piersiach odpowiedzialny jest gronkowiec, a pediatra zaleca odstawienie, bo NIE MOŻE mi przypisać antybiotyku, dopóki karmię to pani Agnieszka była moim zbawieniem. Krok po kroku prowadziła mnie w skutecznym leczeniu, będąc cały czas ze mną w kontakcie on-line. Dokładnie i rzeczowo tłumaczyła wszystkie działania i odpowiadała na każde pytanie. Odpowiednio dobrane środki uratowały moje karmienie, za co jestem i jeszcze dłuuugo będę bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam konsultacje on-line!
 
Pani Agnieszka to nieoceniona pomoc w czasie laktacji! Pomogła mi bardzo w czasie ciężkiego zapalenia piersi, gdyby nie Ona nie wiem jak by się to skończyło…oby więcej takich lekarzy! polecam z całego serca a Pani Agnieszce życzę dużo zdrowia i sił:)
 
Marta
 
Spokój, opanowanie, spojrzenie pełne zrozumienia dla mamy w kryzysie – dzięki Pani Agnieszce, jej ogromowi wiedzy i empatii, udaje się pokonać wszelkie trudności. Córkę karmiłam zaledwie 6 tygodni, z synem karmimy się siódmy miesiąc, głównie dzięki swojej determinacji i dzięki wskazówkom uzyskanym na konsultacjach. Serdecznie polecam, aby nie bać się sięgać po pomoc! 
 
Agnieszka
 
Nawet Pani nie wie jak jestem Pani wdzieczna za „uratowanie nas” w sprawie wedzidelka. Jak czytam na różnych grupach dla mam co niejednym maluchom po zabiegu było, to aż mam ciarki, ze mogłam jej zrobić więcej szkody niż pożytku. I ze tak jak niektórzy mogłyśmy sie pożegnać z kp, zamiast niby sobie pomóc.
Dlatego mega Pani dziękuje!
 
Paulina

Gdyby nie Pani i Pani cenne rady i pomysła pewnie już byśmy nie byli na piersi. Dziękuję!

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona ze zwróciłam się do Lek. Agnieszki na konsultację. Bardzo dużo wsparcia i uspokojenie młodej mamy oraz oczywiście rzetelna wiedza. Dzięki niej razem z moja córeczka karmimy się już sama piersią bez dokarmiania, mimo szpitalnego dokarmiania mm, dużej żółtaczki i znacznego (13%) spadku wagi na starcie. Serdecznie polecam!

Kasia

Wiedza mądrego zaangażowanego lekarza i doświadczenie wspaniałej mamy – połączenie bezcenne. Polecam z całego serduszka!
Patrycja
 
Doskonała strona opisującą jak prawidłowo dbać o rozwój naszego dziecka, wiele propozycji zabaw ale też dużo wiedzy opartej na naukowej literaturze, która dodaje otuchy młodym rodzicom. Sama autorka to świetny lekarz i doradca laktacyjny, o czym miałam okazję się przekonać z cudownymi efektami!
Alina
 
Gdybym spotkała Cię na swojej drodze to wykarmiłabym też synka. Teraz jestem tego pewna
Gdybym spotkała Cię 5 lat temu:) Wiesz, wtedy ta rozmowa z Tobą, mnóstwo praktycznych porad…bardzo cennych. Ale najcenniejsze chyba było to, że sprawiłaś, że uwierzyłam w siebie. I przelałaś na mnie swój laktacyjny spokój. 
Anna
 
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko! Jest Pani niesamowita w tym co robi i cieszę się, ze do Pani napisałam. 
Kamila
 
Teraz kończy się pewien etap, wracam do pracy. Gustek ma już 19 miesięcy!!!!! Jakiś tydzień temu, zupełnie płynnie i naturalnie skończyłam karmienie piersią. Bardzo było to dla mnie przyjemne doświadczenie. Początki były naprawdę bardzo ciężkie, kilka dramatycznych tygodni. Chciałam Pani jeszcze raz podziękować, że w tym najgorszym dla mnie czasie, poświęciła mi Pani tyle uwagi i czasu. Jestem Pani za to wsparcie baaaardzo wdzięczna!!!! Życzę Pani dużo dobra!
Agnieszka
 
Dzięki Pani zaszłam tak daleko z naszym kp i wciąż to robimy jednym słowem DZIĘKUJĘ PANI ZA PODEJŚCIE I PROFESJONALIZM.
Kasia
 

Muszę Pani bardzo podziękować! Od naszej rozmowy wszystkie moje wątpliwości co do dłuższego karmienia zniknęły. W ogóle nie wyobrażam sobie jakbym mogła nie karmić. W żaden sposób mnie to nie blokuje. Chcę żeby Pani wiedziała, że robi wspaniałe rzeczy. Moc trafić na kogoś takiego jak Pani to ogromne szczęście.

Gabriela

To już minął rok od mojego traumatycznego porodu 😄 ale teraz to już jest bajecznie 🙂 I mogę przyznać sobie medal – głównie dzięki Twojej pomocy, zaangażowaniu, wsparciu, wiedzy bo do tej pory jestem KPI 😙 Gdybym nie skorzystała z Twoich rad, pomocy to nie byłoby tak kolorowo (nie chodzi tylko o karmienie ) Bardzo dużo mi pomogłaš na mojej drodze macierzyństwa i już zawsze będę o tym pamiętać z wdzięcznością 🙂 Dlatego życzymy Ci wraz z Olusiem samych takich owocnych współprac, satysfakcji, szczęścia i jeszcze większych sukcesów 🙂

Ilona

Nasze kp zostało uratowane dzięki Lekarskimokiem 😍 Ogrom wiedzy, masa pomysłów i duuuużo wsparcia i motywacji. Polecam serdecznie!

Małgorzata