Konsultacja

     Kończąc studia wiedziałam, że to dopiero początek mojej edukacji. Z każdym nowym doświadczeniem widziałam jak dużo jeszcze przede mną. Byłam i jestem dalej pewna, że aby móc pomagać jak najlepiej małym pacjentom potrzeba interdyscyplinarnego, holistycznego podejścia. Dzięki projektowi SPECJALIŚCI DZIECIOM,  współpracy z innymi specjalistami zajmującymi się zawodowo wspieraniem dzieci, wspólnej wymianie doświadczeń i wzajemnej edukacji mogę pomagać moim pacjentom i ich opiekunom zgodnie z założeniem holistycznej, całościowej opieki.

lek. Agnieszka Browarska

Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Kiedy warto skorzystać z konsultacji?

     Najlepiej jeśli udałoby się nam spotkać jeszcze przed porodem. Wspólnie przygotowalibyśmy się do nowej drogi życia jaka pojawia się po narodzinach dziecka.

     Jeżeli Maluszek jest już na świecie a Ty czujesz, że potrzebujesz wsparcia to jest to dobry moment na spotkanie.

W czym mogę Wam pomóc?

     W szeroko rozumianej kwestii karmienia i trudnościami z nią związanymi niezależnie czy dziecko ma tydzień, miesiąc, pół roku czy 2 lata.

     Jeżeli potrzebujecie pomocy w stworzeniu przestrzeni przyjaznej dziecku (żywienie, prawidłowa pielęgnacja, kąpiel, sen, zabawa).

Ocenie wędzidełek, odruchów noworodkowych, prawidłowego rozwoju dziecka.

Doborze laktatora.

Ocenie przyrostów masy ciała.

W odstawieniu od piersi z poszanowaniem potrzeb matki i dziecka.

Rozszerzaniem diety.

Kontynuacją karmienia piersią po powrocie do pracy.

Jestem bardzo zadowolona ze zwróciłam się do Lek. Agnieszki na konsultację. Bardzo dużo wsparcia i uspokojenie młodej mamy oraz oczywiście rzetelna wiedza. Dzięki niej razem z moja córeczka karmimy się już sama piersią bez dokarmiania, mimo szpitalnego dokarmiania mm, dużej żółtaczki i znacznego (13%) spadku wagi na starcie. Serdecznie polecam!

Kasia

Wiedza mądrego zaangażowanego lekarza i doświadczenie wspaniałej mamy – połączenie bezcenne. Polecam z całego serduszka!
Patrycja
 
Doskonała strona opisującą jak prawidłowo dbać o rozwój naszego dziecka, wiele propozycji zabaw ale też dużo wiedzy opartej na naukowej literaturze, która dodaje otuchy młodym rodzicom. Sama autorka to świetny lekarz i doradca laktacyjny, o czym miałam okazję się przekonać z cudownymi efektami!
Alina
 
Gdybym spotkała Cię na swojej drodze to wykarmiłabym też synka. Teraz jestem tego pewna
Gdybym spotkała Cię 5 lat temu:) Wiesz, wtedy ta rozmowa z Tobą, mnóstwo praktycznych porad…bardzo cennych. Ale najcenniejsze chyba było to, że sprawiłaś, że uwierzyłam w siebie. I przelałaś na mnie swój laktacyjny spokój. 
Anna
 
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko! Jest Pani niesamowita w tym co robi i cieszę się, ze do Pani napisałam. 
Kamila
 
Teraz kończy się pewien etap, wracam do pracy. Gustek ma już 19 miesięcy!!!!! Jakiś tydzień temu, zupełnie płynnie i naturalnie skończyłam karmienie piersią. Bardzo było to dla mnie przyjemne doświadczenie. Początki były naprawdę bardzo ciężkie, kilka dramatycznych tygodni. Chciałam Pani jeszcze raz podziękować, że w tym najgorszym dla mnie czasie, poświęciła mi Pani tyle uwagi i czasu. Jestem Pani za to wsparcie baaaardzo wdzięczna!!!! Życzę Pani dużo dobra!
Agnieszka
 
Dzięki Pani zaszłam tak daleko z naszym kp i wciąż to robimy jednym słowem DZIĘKUJĘ PANI ZA PODEJŚCIE I PROFESJONALIZM.
Kasia
 

Muszę Pani bardzo podziękować! Od naszej rozmowy wszystkie moje wątpliwości co do dłuższego karmienia zniknęły. W ogóle nie wyobrażam sobie jakbym mogła nie karmić. W żaden sposób mnie to nie blokuje. Chcę żeby Pani wiedziała, że robi wspaniałe rzeczy. Moc trafić na kogoś takiego jak Pani to ogromne szczęście.

Gabriela