DZIAŁANIA

AKTUALNE:

Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią połączyło swoje siły aby wspólnie działac na rzecz karmienia piersią w Polsce. Bardzo nam miło, że możemy czynnie uczestniczyć w tym projekcie. W trakcie pierwszego szczytu koalicy reprezentowac nas i Was Drogie Mamy będzie Agata Bojanowska-Aleksandrowicz, która przedstawi temat ,,Wsparcie niemedyczne mamy mamom”.

Dołączyliśmy również do Koalicji na rzecz zmian w opiece laktacyjnej w Polsce organizowanej przez Stowarzyszenie Mały Ssak pt. ,, Karmienie mlekiem mamy prawem mamy i dziecka” – https://malyssak.pl/karmienie-mlekiem-mamy-prawem-mamy-i-dziecka-2022-2023/

 

MINIONE:

Nasze działanie wpisaliśmy także w Rok Dobrych Relacji. Zależy nam na tym, by nowy człowiek, który pojawia się w rodzinie łączył pokolenia. Warsztatowa formuła spotkań będzie okazją do wspólnych rozmów wokół budowania zdrowych relacji w rodzinie – dzielenia się doświadczeniem i aktualną wiedzą.

Jeśli jesteś zainteresowany/na zapraszamy do kontaktu: kontakt@lekarskimokiem.pl