O MNIE

Cześć tu Agnieszka!

Cieszę się, że tu trafiliście. Jest to miejsce, w którym chcę dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem oraz pomysłami na spędzanie czasu z dziećmi. Znajdziecie tutaj teorię i praktykę dotyczącą rozwoju i żywienia dzieci. Zobaczycie jak w prosty i ciekawy sposób, przez zabawę poznawać z dziećmi świat.

Prywatnie jestem mama dwóch chłopców. Z zawodu lekarzem w trakcie specjalizacji z pediatrii i  Doradcą Laktacyjnym oraz Prezesem Fundacji SPECJALIŚCI DZIECIOM. Ciągle dokształcam się uczestnicząc w kursach, szkoleniach i wykładach zarówno w kraju, jaki i za granicą..

Maluchy to moja pasja. Ich postrzeganie świata i rozwój jest wyjątkowy. Wspieranie dzieci, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijały to mój cel. Z tego powodu powstał mój blog  i projekt #specjaliscidzieciom. Chce się w nim dzielić pomysłami, jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem i wspierać jego naturalny rozwój. Mobilizować rodziców i podsyłać im pomysły co zrobić, aby codzienność nabrała barw. Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Dodało mi skrzydeł. Pozwoliło dalej rozwijać się w kierunku, który mnie zawsze fascynował.

Co u mnie znajdziecie?

Treści tutaj dostępne mają na celu wesprzeć opiekunów. Dać wskazówki, aby mogli świadomie podejmować najlepsze w danym momencie decyzje dla ich dziecka i całej rodziny. Artykuły na blogu to rzetelna wiedza oparta o literaturę naukową.

Jestem współautorką książki – RODZICU, POZNAJ MNIE oraz autorką e-booka o karmieniu butelką.

Razem z @wczesnaedukacjablog prowadziłyśmy akcję pod nazwą #diykreatywnepiatki        w trakcie, której wspólnie z innymi uczestnikami wyzwania mierzymy się z różnymi tematami podczas zabawy z dziećmi.

Znajdziecie nas również na facebooku i instagramie .

 

SPECJALIŚCI DZIECIOM

/#specjaliscidzieciom/

Facebook       Instagram

Jeżeli jesteś specjalistą pracującym z dziećmi i wykonujesz jeden z zawodów medycznych, to razem z Dorotą Blumczyńską (by-być) i Agnieszką Ptak  zapraszamy Cię do współpracy.

#SPECJALISCIDZIECIOM to również projekt, w ramach którego razem z różnymi specjalistami pracującymi z dziećmi tworzymy dla Was edukacyjne treści. Znaleźć je możecie tutaj na blogu.
Jeżeli jesteś specjalistą pracującym z dziećmi i chciałbyś dołączyć do akcji szerzenia rzetelnej wiedzy w ramach #SPECJALISCIDZIECIOM napisz do mnie!

W ramach projektu #specjaliscidzieciom organizowane są edukacyjne szkolenia dla rodziców/ opiekunów oraz specjalistów.

Zapraszam Was na live dotyczący KOLKI NIEMOWLĘCEJ.

Link do nagrania znajdziesz tutaj

Dzięki współpracy z Centrum Nauki o Laktacji moje artykuły  znajdziecie również u nich:

Centrum Nauki o Laktacji Korelacja między karmieniem piersią a sprawnością fizyczną dzieci

Centrum Nauki o Laktacji – Wpływ stresu, lęku okołoporodowego na karmienie piersią

Centrum Nauki o Laktacji – Pozytywny wpływ karmienia piersią na rozwój dziecka, lęk i depresję poporodową

Centrum Nauki o Laktacji – Mleko kobiece vs SARS CoV-2

Centrum Nauki o Laktacji – Jakie czynniki rodzinne wpływają na długość wyłącznego karmienia piersią?

Centrum Nauki o Laktacji – Czy ojciec (partner) może mieć rzeczywisty wpływ na sukces w karmieniu piersią?

KONTAKT