WIZYTA DOMOWA

Jak wygląda wizyta domowa?

Jeżeli mieszkasz w Kędzierzynie – Koźlu, Krapkowicach, Gogolinie, Strzelcach Opolskich lub w niedalekiej okolicy  i potrzebujesz wsparcia w zakresie pielęgnacji, żywienia (zarówno początkowego, jak i rozszerzania diety), oceny rozwoju Twojego Maleństwa to zapraszam Cię na wspólne spotkanie, które odbędzie się u Ciebie w domu, czyli w warunkach najbardziej naturalnych i swobodnych dla Ciebie i Twojego dziecka.

Jak umówić wizytę domową?
 
Skontaktuj się ze mną:
telefonicznie: 530 531 047 (najlepiej wyślij wiadomość SMS a ja oddzwonię).

mailowo: kontakt@lekarskimokiem.pl

W trakcie pierwszego kontaktu poproszę Cię o adres mailowy, na który wyśle wstępną ankietę do wypełnienia, którą poproszę o odesłanie na adres: kontakt@lekarskimokiem.pl

Jak przebiegać będzie wizyta?

 1. Zadbamy o wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa przestrzegając zasad higieny i zaleceń związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną.
 2. Przeprowadzę pełne badanie podmiotowe (szczegółowy wywiad) i przedmiotowe czyli badanie fizykalne zarówno dziecka jak i matki (m.in. zważymy i zmierzymy maluszka, ocenię odruchy noworodkowe, wędzidełka).
 3. Ocenię rozwój psychomotoryczny dziecka oraz przyjrzę się jego sposobom regulacji.
 4. Przyjrzę się Waszemu karmieniu i sposobom pielęgnacji.
 5. Nauczę Was zasad prawidłowego pozycjonowania w trakcie karmienia, pielęgnacji wspierającej rozwój dziecka. Porozmawiamy o śnie, zabawie i przestrzeni przyjaznej dziecku. Z wielką chęcią odpowiem na wszystkie zadane pytania (zachęcam do zapisania ich sobie jeszcze przed spotkaniem).
 6. Jeżeli będzie taka potrzeba pomogę Wam dobrać laktator, który będzie najbardziej odpowiedni w Waszej sytuacji.
 7. Umówimy się na spotkanie kontrolne (czy to będzie kolejna wizyta domowe czy kontakt on-line bądź telefoniczny ustalimy indywidualnie).
 8. Spotkanie będzie trwało około 60 – 90 minut.
 9. Na podany przez Was adres mailowy po zakończonej wizycie wyślę Wam wszystkie najważniejsze zalecenia. Jeżeli będzie taka potrzeba wystawiona zostanie również recepta.
 10. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba jest możliwość wypożyczenia wagi niemowlęcej oraz laktatora klasy szpitalnej (Tufi elektryczny laktator Spectra s2).

Koszt wizyty wynosi 300 zł   
  UWAGA!
  Wchodząc na przeciw Waszym prośbom – informuje, że jest możliwość umówienia się na wizytę domową na terenie Wrocławia.
   
                                                                                                                                  Do zobaczenia!