WIZYTA DOMOWA

Jak wygląda wizyta domowa?

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, Opolu, Kędzierzynie – Koźlu, Krapkowicach, Gogolinie, Strzelcach Opolskich lub w niedalekiej okolicy  i potrzebujesz wsparcia w zakresie pielęgnacji, żywienia (zarówno początkowego, jak i rozszerzania diety), oceny rozwoju Twojego Maleństwa to zapraszam Cię na wspólne spotkanie, które odbędzie się u Ciebie w domu, czyli w warunkach najbardziej naturalnych i swobodnych dla Ciebie i Twojego dziecka.

Jak umówić wizytę domową?
 
Skontaktuj się ze mną:
telefonicznie: 530 531 047 (najlepiej wyślij wiadomość SMS a ja oddzwonię).

mailowo: kontakt@lekarskimokiem.pl

W trakcie pierwszego kontaktu ustalimy wspólnie termin wizyty.

Nastepnie zakup wizytę (przedpałata 110zł). Zrobisz to klikając w poniższy przycisk:

Jak przebiegać będzie wizyta?

  1. Zadbamy o wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa przestrzegając zasad higieny i zaleceń związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną.
  2. Przeprowadzę pełne badanie podmiotowe (szczegółowy wywiad) i przedmiotowe czyli badanie fizykalne zarówno dziecka jak i matki (m.in. zważymy i zmierzymy maluszka, ocenię odruchy noworodkowe, wędzidełka).
  3. Ocenię rozwój psychomotoryczny dziecka oraz przyjrzę się jego sposobom regulacji.
  4. Przyjrzę się Waszemu karmieniu i sposobom pielęgnacji.
  5. Nauczę Was zasad prawidłowego pozycjonowania w trakcie karmienia, pielęgnacji wspierającej rozwój dziecka. Porozmawiamy o śnie, zabawie i przestrzeni przyjaznej dziecku. Z wielką chęcią odpowiem na wszystkie zadane pytania (zachęcam do zapisania ich sobie jeszcze przed spotkaniem).
  6. Jeżeli będzie taka potrzeba pomogę Wam dobrać laktator, który będzie najbardziej odpowiedni w Waszej sytuacji.
  7. Umówimy się na spotkanie kontrolne (czy to będzie kolejna wizyta domowe czy kontakt on-line bądź telefoniczny ustalimy indywidualnie).
  8. Spotkanie będzie trwało około 90 minut.
  9. Na podany przez Was adres mailowy po zakończonej wizycie wyślę Wam wszystkie najważniejsze zalecenia. Jeżeli będzie taka potrzeba wystawiona zostanie również recepta.
  10. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba jest możliwość wypożyczenia wagi niemowlęcej oraz laktatora klasy szpitalnej (Tufi elektryczny laktator Spectra s2).

Koszt wizyty wynosi 360 zł

Najbliższe wolne terminy na wizytę domową:


 

 
 
                                                                                                                                Do zobaczenia!
 
Nawet Pani nie wie jak jestem Pani wdzieczna za „uratowanie nas” w sprawie wedzidelka. Jak czytam na różnych grupach dla mam co niejednym maluchom po zabiegu było, to aż mam ciarki, ze mogłam jej zrobić więcej szkody niż pożytku. I ze tak jak niektórzy mogłyśmy sie pożegnać z kp, zamiast niby sobie pomóc.
Dlatego mega Pani dziękuje!
 
Paulina

Gdyby nie Pani i Pani cenne rady i pomysła pewnie już byśmy nie byli na piersi. Dziękuję!

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona ze zwróciłam się do Lek. Agnieszki na konsultację. Bardzo dużo wsparcia i uspokojenie młodej mamy oraz oczywiście rzetelna wiedza. Dzięki niej razem z moja córeczka karmimy się już sama piersią bez dokarmiania, mimo szpitalnego dokarmiania mm, dużej żółtaczki i znacznego (13%) spadku wagi na starcie. Serdecznie polecam!

Kasia

Wiedza mądrego zaangażowanego lekarza i doświadczenie wspaniałej mamy – połączenie bezcenne. Polecam z całego serduszka!
Patrycja
 
Doskonała strona opisującą jak prawidłowo dbać o rozwój naszego dziecka, wiele propozycji zabaw ale też dużo wiedzy opartej na naukowej literaturze, która dodaje otuchy młodym rodzicom. Sama autorka to świetny lekarz i doradca laktacyjny, o czym miałam okazję się przekonać z cudownymi efektami!
Alina
 
Gdybym spotkała Cię na swojej drodze to wykarmiłabym też synka. Teraz jestem tego pewna
Gdybym spotkała Cię 5 lat temu:) Wiesz, wtedy ta rozmowa z Tobą, mnóstwo praktycznych porad…bardzo cennych. Ale najcenniejsze chyba było to, że sprawiłaś, że uwierzyłam w siebie. I przelałaś na mnie swój laktacyjny spokój. 
Anna
 
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko! Jest Pani niesamowita w tym co robi i cieszę się, ze do Pani napisałam. 
Kamila
 
Teraz kończy się pewien etap, wracam do pracy. Gustek ma już 19 miesięcy!!!!! Jakiś tydzień temu, zupełnie płynnie i naturalnie skończyłam karmienie piersią. Bardzo było to dla mnie przyjemne doświadczenie. Początki były naprawdę bardzo ciężkie, kilka dramatycznych tygodni. Chciałam Pani jeszcze raz podziękować, że w tym najgorszym dla mnie czasie, poświęciła mi Pani tyle uwagi i czasu. Jestem Pani za to wsparcie baaaardzo wdzięczna!!!! Życzę Pani dużo dobra!
Agnieszka
 
Dzięki Pani zaszłam tak daleko z naszym kp i wciąż to robimy jednym słowem DZIĘKUJĘ PANI ZA PODEJŚCIE I PROFESJONALIZM.
Kasia
 

Muszę Pani bardzo podziękować! Od naszej rozmowy wszystkie moje wątpliwości co do dłuższego karmienia zniknęły. W ogóle nie wyobrażam sobie jakbym mogła nie karmić. W żaden sposób mnie to nie blokuje. Chcę żeby Pani wiedziała, że robi wspaniałe rzeczy. Moc trafić na kogoś takiego jak Pani to ogromne szczęście.

Gabriela

To już minął rok od mojego traumatycznego porodu 😄 ale teraz to już jest bajecznie 🙂 I mogę przyznać sobie medal – głównie dzięki Twojej pomocy, zaangażowaniu, wsparciu, wiedzy bo do tej pory jestem KPI 😙 Gdybym nie skorzystała z Twoich rad, pomocy to nie byłoby tak kolorowo (nie chodzi tylko o karmienie ) Bardzo dużo mi pomogłaš na mojej drodze macierzyństwa i już zawsze będę o tym pamiętać z wdzięcznością 🙂 Dlatego życzymy Ci wraz z Olusiem samych takich owocnych współprac, satysfakcji, szczęścia i jeszcze większych sukcesów 🙂

Ilona

Nasze kp zostało uratowane dzięki Lekarskimokiem 😍 Ogrom wiedzy, masa pomysłów i duuuużo wsparcia i motywacji. Polecam serdecznie!

Małgorzata