WIZYTA DOMOWA

Jak wygląda wizyta domowa?

Jeżeli mieszkasz w Kędzierzynie – Koźlu lub w niedalekiej okolicy  i potrzebujesz wsparcia w zakresie pielęgnacji, żywienia, rozwoju Twojego Maleństwa to zapraszam Cię na wspólne spotkanie, które odbędzie się u Ciebie w domu, czyli w warunkach najbardziej naturalnych i swobodnych dla Ciebie i Twojego dziecka.

Jak umówić wizytę domową?
 
Skontaktuj się ze mną:
telefonicznie: 530 531 047

mailowo: kontakt@lekarskimokiem.pl

W trakcie pierwszego kontaktu poproszę Cię o adres mailowy, na który wyśle wstępną ankietę do wypełnienia, którą poproszę o odesłanie na adres: kontakt@lekarskimokiem.pl

Jak przebiegać będzie wizyta?

  1. Zadbamy o wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa przestrzegając zasad higieny i zaleceń związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną.
  2. Przeprowadzę pełne badanie podmiotowe (szczegółowy wywiad) i przedmiotowe czyli badanie fizykalne zarówno dziecka jak i matki.
  3. Przyjrzę się Waszemu karmieniu i sposobom pielęgnacji.
  4. Nauczę Was zasad prawidłowego pozycjonowania w trakcie karmienia, pielęgnacji wspierającej rozwój dziecka. Porozmawiamy o śnie, zabawie i przestrzeni przyjaznej dziecku. Z wielką chęcią odpowiem na wszystkie zadane pytania (zachęcam do zapisania ich sobie jeszcze przed spotkaniem).
  5. Umówimy się na spotkanie kontrolne (czy to będzie kolejna wizyta domowe czy kontakt on-line bądź telefoniczny ustalimy indywidualnie).
  6. Spotkanie będzie trwało około 60 – 90 minut.
  7. Na podany przez Was adres mailowy po zakończonej wizycie wyślę Wam wszystkie najważniejsze zalecenia. Jeżeli będzie taka potrzeba wystawiona zostanie również recepta.

Koszt wizyty będzie zależeć od Państwa miejsca zamieszkania.

Dostępne terminy  – Kędzierzyn Koźle, Krapkowice, Strzelce Opolskie  i okolice

  1. 30.04.2021 – piątek
 
UWAGA!
Wchodząc na przeciw Waszym prośbom – informuje, że jest możliwość umówienia się na wizytę domową na terenie Wrocławia, w dniach:

26.04.2021 – poniedziałek

 
                                                                                                                                Do zobaczenia!