KONSULTACJA ON-LINE

W 2020 roku pojawiło się badanie, którego jednym z celów było zbadanie, jak wsparcie on-line rodziców wpływa na wyniki karmienia piersią. Taki pomysł badaczy, nie powinien dziwić w obecnych czasach, gdzie bardzo duża część naszego życia to szeroko rozumiana nowoczesna technologia. Był to systematyczny przegląd z udziałem 4018 kobiet z 8 różnych krajów. Okazało się, że przy korzystaniu z nowych technologii połączenie działań edukacyjnych ze spersonalizowanym wsparciem to najskuteczniejszy sposób poprawy wyników karmienia piersią i długoterminowych wskaźników wyłącznego karmienia piersią. Jednocześnie badanie to pokazało, w jaki sposób wykorzystywać nowoczesne technologie do promowania, edukacji i indywidualnego wspierania kobiet karmiących piersią. Osobiście w codziennej pracy korzystam z dobrodziejstwa technologii. Uważam, że daje nam ona wiele możliwości bezpiecznego kontaktu oraz monitorowania wdrażanych zaleceń i reagowania na bieżąco do zaistniałych sytuacji. Dlatego gorąco zachęcam Was Drodzy Rodzice do znalezienie i skontaktowania się z Medzynarodowy Dyplomowanym konsultantem laktacyjnym i/lub Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym jeszcze przed porodem. Umożliwia to poznanie się, ustalenie celu oraz wdrażanie odpowiednich zaleceń jeszcze na etapie prewencji. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć 🙂. Stały kontakt z IBCLC i/lub CDL w okresie okołoporodowym jest ogromnym wsparciem dla świeżo upieczonych rodziców.

Jak wygląda konsultacja on–line?

 1. Po zapisaniu się na konsultację otrzymasz na podany adres mailowy ankietę z wstępnym wywiadem wraz z prośbą o przygotowanie filmików i zdjęć oraz proponowany termin spotkania.
 2. Po wypełnieniu ankiety i przygotowaniu filmików oraz zdjęć poproszę Cię o wysłanie wszystkiego na mój adres kontakt@lekarskimokiem.pl
 3. W trakcie spotkania zbiorę z Tobą szczegółowy wywiad.
 4. Przyjrzę się Waszemu sposobowi karmienia (zarówno piersią jak i butelką).
 5. Porozmawiamy o prawidłowym pozycjonowaniu w trakcie karmienia, prawidłowej pielęgnacji, śnie, zabawie i o tym jak stworzyć sprzyjające warunki rozwojowe dla dziecka.
 6. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania by rozwiać jak najwięcej wątpliwości i przywrócić Wam wiarę w Wasze kompetencje (zachęcam do wcześniejszego zapisania pytań na kartce).
 7. Cała wizyta będzie trwała około 60  minut.*
 8. Umówimy się na spotkanie kontrolne. Koszt wizyty kontrolnej przez połączenie VIDEO wynosi 110 zł a w postaci wiadomości tekstowych 50 zł. Po zakończonej kontroli na adres podany w zamówieniu zostaną wysłane dane do dokonania przelewu: 

  Dane do przelewu:

  Praktyka Lekarska Agnieszka Browarska

  Bank PKO BP 05 1020 3714 0000 4202 0410 750

  BIC SWIFT  BPKOPLPW

 9. Będziemy w kontakcie w trakcie wdrażania przez Was zaleceń (koszt wliczony w cenę konsultacji pierwszorazowej).
 10. Po wizycie na podany adres mailowy wysłane zostaną zalecenia. Jeżeli będzie taka potrzeba wystawiona zostanie również recepta.

Koszt wizyty on-line 210zł płatne przelewem w momencie zapisu. Po zakupie i opłaceniu Konsultacji on-line, rozpoczyna się etap realizacji zamówienia.

*Po przekroczeniu zaplanowanego czasu konsultacji on-line jest możliwość przedłużenia konsultacji on-line za dodatkową opłatą.

Pani Doktor Agnieszka Browarska była dla nas ogromnym wsparciem w zakresie
żywienia, rozszerzania diety, kontrolowania przyrostów ciała i holistycznego spojrzenia na dziecko. Przeprowadza szczegółowy wywiad, cierpliwie słucha, rozwiewa wątpliwości, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Pani Doktor jest niezwykle miła, serdeczna, empatyczna i zaangażowana. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca!!
                                                                                                                                            Marta
Pani Agnieszka to nieoceniona pomoc w czasie laktacji! Pomogła mi bardzo w czasie ciężkiego zapalenia piersi, gdyby nie Ona nie wiem jak by się to skończyło…oby więcej takich lekarzy! polecam z całego serca a Pani Agnieszce życzę dużo zdrowia i sił:)
                                                                                                                                             Marta
Polecam p. Agnieszkę. To jedna z niewielu doradców laktacyjnych, która jednocześnie jest lekarzem, dzięki czemu patrzy na karmienie piersią i malucha również pod kątem jego rozwoju. Oprócz wsparcia w karmieniu uzyskaliśmy od niej również fachową pomoc i sugestie dotyczące diagnostyki syna. Pełna empatii i wspierająca, posiadająca ogrom najświeższej wiedzy z zakresu laktacji i fizjologii noworodka i niemowlęcia.
                                                                                                                                               Natalia
 
Bardzo polecam konsultację online. Pani Agnieszka pomogła mi dwukrotnie. Jest jedynym lekarzem którego znam, a który jest na bieżąco z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi karmienia. Jeśli komuś zależy na fachowej pomocy, to polecam 🙂
                                                                                                                                               Kasia
 
Bardzo polecam konsultacje z p. Agnieszką. Po wielu problemach z karmieniem byłam o krok od rezygnacji z karmienia piersią. Pani Agnieszką była moją ostatnią szansą na zostanie przy kp. Jesteśmy 2 tygodnie po konsultacji i w pełni karmie piersią.
                                                                                                                                                 Ela
 
Polecam z całego serca! ❤️ P. Agnieszka uratowała nasze karmienie piersią. Byłam o krok od podania mm, kiedy przypadkiem na nią trafiłam. Wykupiłam konsultację on-line, która odbyła się po kilku dniach. W trakcie konsultacji czułam się jakby p. Agnieszka była obok, a nie za ekranem komputera. Wszystko dokładnie pokazane i wytłumaczone, dużo praktycznych wskazówek. Po konsultacji kontakt jest cały czas poprzez Whatsappa. Z każdym problem i pytaniem mogłam napisać o każdej porze dnia i nocy, odpowiedź z reguły przychodziła od razu. P. Agnieszka też często sama z siebie dopytywała jak nam idzie. Po zastosowaniu zaleceń od razu widać było efekty. Poza tym p. Agnieszka nie skupia się tylko na samym problemie laktacyjnym, ale dodatkowo ocenia dziecko całościowo pod kątem rozwoju psychomotorycznego. Polecam – ogrom wiedzy, zaangażowanie, świetne podejście i skuteczność ❤️
                                                                                                                                                Agata
 
Panią Doktor poleciła nam inna wspaniała specjalistka- neurologopeda Ewelina- Płock.
Do konsultacji online nastawiona bylam sceptycznie, jednak ogrom zaangażowania Pani Doktor sprawił, że bardzo sie ciesze, ze nasze kroki skierowane zostaly ku niej. Wielu innych lekarzy i cdl chciało skierować nas na drogę dokarmiania mm. Pani Doktor dala nam narzędzia i nadzieje na to, ze pokarm mamy wystarczy. Monitorowala nasze działania, dawała korekty. Wymagało to duzo pracy i zaangazowania, ale udalo sie osiągnąć zamierzony cel. Pani Doktor to wspaniały, zaangażowany, zainteresowany pacjentem, pochodzący indywidualnie specjalista. Jak mowi Pani doktor „standardy nie istnieją, bo kazdy z nas jest inny”. Życzyłabym sobie spotykać na swojej drodze tylko takich specjalistów . Dla nas Pani Doktor okazała sie ostatnia deską ratunku, ale jak skuteczną!
Polecamy każdej parze mama-dziecko, która z jakiegoś powodu zwatpila w to, ze ich droga mleczna moze być długa i skuteczna, pełna miłości i najwartosciowszych dla dziecka kalorii. Pani Doktor DZIEKUJEMY!
                                                                                                                                            Aleksandra
 
Jestem bardzo zadowolona z konsultacji online poradni laktacyjnej lekarskimokiem.pl, czuję się super zaopiekowana i zmotywowana do działania. Bardzo doceniam fakt możliwego stałego kontaktu i podejmowania działań na bieżąco w danej sytuacji. Myślę że gdybym nie trafiła do lekarskimokiem.pl moje karmienie piersią mogłoby się zakończyć o wiele za szybko i z wielkim rozczarowaniem. W moim wypadku super sprawdza się opcja online, co jest rzadkością dla tego typu wizyt, a to super komfortowe rozwiązanie, przy czym jakość wizyty jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze dostaję odpowiedzi na wszystkie pytania a nawet więcej! Ogrom wiedzy. Polecam z całego serca.
                                                                                                                                                  Daria 🙂 
 
Wgl tak sie zastanawialam nad konsultacją bo NO PRZECIEZ JESTEM LEKARZEM I DORADCĄ LAKTACYJNYM, i wiem jak karmic, ale powiem ci ze ta konsultacja zmienila mi jakosc zycia , naprawdę 🙂 niby małe rzeczy a zmiana ogromna 🙂
 
                                                                            Jeszcze raz Ci dziękuję w imieniu swoim i Basi 🙂
 

Zgłosiłam się na konsultację laktacyjna do Pani Agnieszki z kilkoma wątpliwości odnośnie karmienia piersią. Jako młoda mama miałam dużo wątpliwości i pytań, a w moim otoczeniu wszyscy zapewniali mnie, że karmienie przebiega poprawnie. Okazało się, że pomoc jaką otrzymałam była bardzo nam potrzebna, a wprowadzenie kilku zmian w sposobie naszego karmienia znacznie poprawiło nasz komfort i wyeliminowało problemy z jakimi się spotykałam. Dodatkowo na konsultacji mogłam omówić wszystkie inne wątpliwości w zakresie opieki nad niemowlakiem. Pani Agnieszka odpowiada na każde nowe pojawiające się pytania, a ja widzę ciągłość działań i ich spodziewane efekty. Dzięki naszym spotkaniom czuję się spokojniej i pewniej, a tego potrzebuje każda mama.

Magdalena

Razem z moim synkiem, wróciłam ze szpitala głównie w słabiej kondycji psychicznej. Nasze karmienie wymagało profesjonalnej i szybkiej pomocy. Początkowo nie do końca wierzyłam, że konsultacja ON-LINE może cokowiek zdziałać… jednak nic bardziej mylnego… Po wypełnieniu ankiety „lekarskim okiem” już wiele wiedziała, a po zobaczeniu naszej dwójki – wiedziała wszystko. Od razu zostały skorygowane nasze błędy i posypała się lawina pomysłów i rozwiązań – do wyboru do koloru, ale co najważniejsze – otrzymałam wsparcie i moc do działania. Osobiście uważam, że konsultacja laktacyjna u takiej profesjonalistki powinna być podstawowym i obowiązkowym punktem każdej wyprawki. Heniek chwile przed skonczeniem 4 mies podwoil mase urodzeniowa i dzielnie przybiera dalej. W nastepnym tygodniu konczy 5 miesiecy i powoli sie szykujemy do rozszerzania diety 😉

Małgosia

Moim zdaniem ta konsultacja uratowała przede wszystkim moją własną wiarę w to, że mogę karmić dziecko piersią, że mój syn będzie w stanie przybrać na wadze bez podawania mleka modyfikowanego. Dodatkowo, Mały ma teraz o wiele większy komfort psychiczny i fizyczny. Najada się! A dodatkowo dzięki Pani poradom, ulewa o wiele mniej i w końcu zaczął przybierać na wadze. Mamy jeszcze na pewno sporo do nadrobienia, laktator i SNS nam potowarzyszą przez dłuższy czas, ale od samego początku czuliśmy się w dobrych rękach (ankieta, test wagowy, szczegółowe pytania – widać, że naprawdę chce Pani poznać całą sytuację i pomóc pacjentowi). Online udało nam się zrobić więcej niż po kilku wizytach u lekarzy na żywo. Dziękujemy bardzo!

Anna

Konsultacje on-line to super opcja dla osób, którym ciężko wyrwać się z domu, a potrzebuja wsparcia i porady. Myśle, ze jakość takich konsultacji można spokojnie porównać do normalnych wizyt stacjonarnych. Na pewno zależy to od osoby, która prowadzi takie konsultacje. Ja trafiłam super, ponieważ rozumie Pani problemy świeżo upieczonych mam i stara sie ułatwić ten czas, który czasem przysparza wiele zmartwień. Ma Pani ogromna wiedzę na temat wieku niemowlęcego. Zawsze próbuje Pani rozwiązać problem z jakim się zgłaszamy. Jest Pani dociekliwa, przez co skuteczna. Moja droga karmienia piersią na początku była dość trudna, ale z Pani pomocą udało sie znaleść przyczynę i rozwiązać problem. Czulam również wsparcie psychiczne. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. W końcu mogę sie cieszyć karmieniem piersią, na czym mi bardzo zależało. Dziękuję za pomoc 🙂.

Sylwia

Trafiłam z polecenia. I szczerze mówiąc – na początku myślałam „ale jak to tak, lekarz online”? Coś jak wątpliwość z teleporada. 🙂 Ale jakże cieszę się, że spróbowałam! Uważam, ze to bardzo dobry sposób pracy i pomocy. Wizyta stacjonarna u lekarza trwa często krótko i odnosi się tylko do tego, co widać w tamtym czasie. Dzięki naszym konsultacjom mamy totalnie szersze spojrzenie na problem – wysyłamy filmiki w różnych pozycjach, podczas różnych czynności , takich totalnie naturalnych, codziennych, a nie często „wymuszonych” jak podczas wizyty, coś na zasadzie popisywania się. 😅 To myśle pozwala zobaczyć bardzo wiele. Oczywiste jest, ze w przypadku infekcji itd., dziecko musi być zbadane fizycznie, natomiast problematyka karmienia piersią, pozycjonowania przy karmieniu, kwestii rozwojowych ruchowo, żywieniowych, związanych z alergia itd., da się jak widać na naszym przykładzie bardzo dobrze rozwiązać w trakcie takich właśnie konsultacji na odległość. Ba, nawet co do oceny wedzidelka się da! Polecamy ogromnie, uzyskaliśmy pomoc kompleksowa, w wielu, wielu sprawach. Cieszę się ogromnie, ze się zdecydowałam i teraz z kimkolwiek rozmawiam o naszych konsultacjach mówię: „nasza Pani doktor to, a nasza Pani doktor tamto”. Bo dzięki konsultacjom mamy sprawdzona osobę do pomocy – po prostu nasza Panią doktor. 🙂

Paulina